Aukščiausios kokybės maistas, užkandžiai ir gėrimai

DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA

Prekių katalogai atsisiuntimui
pagrindinis kokteiliai su grapa
grapos kursai grapos knyga
Pasiteirauti: +37069887846

   GRAPPERIA

grapperia-1vvvvvv

   
Grapperia tel. nr. pasiteiravimui:

+37067211319

Chininmedžio žievės likeris 33°

Chininmedžio žievės likeris 33°

Pavadinimas „China“ kilęs iš inkų žodžio „kinia“, reiškiančio „žievę“. Nuo nepamenamų laikų indėnai žinojo apie gydomąsias chininmedžio žievės savybes. Vėliau chininmedis buvo pradėtas eksportuoti į Europą ir tapo žinomas dėl karštį mažinančių ir antimaliarinių savybių.

1884 m. botanikas dr. Giuseppe Clementi tarp Toskanos kalnų ir miškų esančioje savo vaistinėje sukūrė “China Clementi” receptą. Tai eliksyras, pagamintas iš harmoningo dviejų chininmedžio rūšių (Chincona Calisaya ir retosios Chinchona Succirubra) derinio, bei įvairių aromatinių ir gydomųjų žolelių. Būtiniausioms savybėms ištraukti chininmedžio žievė smulkiai sukapojama ir dedama į vandens ir alkoholio tirpalą, kartu su gydomosiomis žolelėmis ir apelsinų žievelėmis. Po kurio laiko ekstraktas sumaišomas su aukščiausios kokybės cukrumi ir alkoholiu. Gautas produktas supilamas į specialias plieno talpas ir brandinamas mažiausiai 12 mėnesių; talpos suguldytos horizontaliai piramide ir brandinimas vyksta solera metodu.

Gėrimo savybės įvertintos ir 1911 m. Romoje parodos metu apdovanotos aukso medaliu - tai buvo pirmas oficialus chininmedžio eliksyro pripažinimas ir pirmas iš daugybės šeimos gautų apdovanojimų.

Kad ir kaip jūs juo besimėgautumėte, vienu ar derinant su kitais skoniais, “China Clementi” yra unikalus patyrimas. Yra daugybė būdų juo mėgautis:  kaip viliojančiu aperityvu su ledu ir apelsino griežinėliu; kaip gaivinančiu kokteiliu su greipfrutų sultimis ir imbieriniu eliu; tiesiog geriant karštą žvarbų žiemos vakarą, gryną ar su kava po sočios vakarienės. Išskirtinė gėrimo aromatų gausa idealiai dera su šokoladu, vaniliniais ledais ir troškintais vaisiais. 

Regionas: Toskana.

Alk. 33% tūr.

Talpa: 700 ml., su dovanų dėžute.

Gamintojas: Antica Officina Farmaceutica Dott. Clementi, Italija.

 

Papildoma informacija

 

Galima užsakyti internetu.
Daugiau informacijos uzsakymai@dspbaltic.lt arba +37069887846