Aukščiausios kokybės maistas, užkandžiai ir gėrimai

DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA

Prekių katalogai atsisiuntimui
pagrindinis kokteiliai su grapa
grapos kursai grapos knyga
Pasiteirauti: +37069887846

   GRAPPERIA

grapperia-1vvvvvv

   
Grapperia tel. nr. pasiteiravimui:

+37067211319

Grappa "Oltre il Vallo", tobulinta viskio statinėse 43°

Grappa "Oltre il Vallo", tobulinta viskio statinėse 43°

Gamintojas: Distillerie Berta.

Grapos pavadinimas: Grappa "Oltre il Vallo"

 

2010 m. gegužę Mombaruzzo mieste dvi kompanijos susijungė bendram projektui: Berta šeima ir Diageo Italy, pasaulinis premium alkoholinių gėrimų gamintojas. Gimė „Oltre il Vallo“ idėja: puiki grapa, brandinta škotiško viskio statinėse. Tai projektas, jungiantis dvi skirtingas kultūras, kurias jungia aistra distiliavimui: Berta šeimos aistrą ir geriausias Škotijos tradicijas. Grapa ir Italijos kaimo žemių tradicijos vienoje pusėje ir Škotijos salyklas - šiaurės Europos laukų vaisius – kitoje. 

Pavadinimas „Oltre il Vallo“ primena laikus, kuomet niekas negalėjo peržengti Adriano sienos (Hadrian‘s Wall), šiaurinės Romos imperijos ribos Didžiojoje Britanijoje, įtvirtinimų, padalinusių salą į dvi dalis. Šiandien Aukštumas ir Monferrato simboliškai sujungia bendras distiliatas, metų metus brandinamas Berta šeimos rūsiuose, škotiško viskio statinėse. Statinės atkeliauja iš Lagavulin, Caol Ila ir Mortlach distilerijų - vardų, vis dar kuriančių geriausio škotiško viskio istoriją.
„Oltre il Vallo“ yra gintaro spalvos, pačioje pradžioje juntamas razinų, vynuogių, džiovintų vaisių ir migdolų natų sprogimas, jis palaipsniui užleidžia vietą lengvoms dūmo, durpių, salyklo užuominoms. Šilkinis ir besiskleidžiantis, jis patvirtina švelnius uoslės pojūčius, aromatingą apelsinų, riešutų, tabako ir medaus natų puokštę. 

Vynuogių rūšys: Barbera (raudonoji), Nebbiolo (raudonoji).

Distiliavimo metodas: pertraukiamas, tiesioginis garų srovės.

Tobulinimas: 24 mėnesius ąžuolo statinėse ir mažiausiai 6 mėnesius škotiško viskio statinėse iš Lagavulin, Caol Ila ir Mortlach distilerijų.

Regionas: Pjemontas.

Alk. 43% tūr.

Talpa 700 ml., su medine dovanų dėžute.

Papildoma informacija

Galima užsakyti internetu. 

Daugiau informacijos uzsakymai@dspbaltic.lt  arba +37069887846