Aukščiausios kokybės maistas, užkandžiai ir gėrimai

DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA

Prekių katalogai atsisiuntimui
pagrindinis kokteiliai su grapa
grapos kursai grapos knyga
Pasiteirauti: +37069887846

   GRAPPERIA

grapperia-1vvvvvv

   
Grapperia tel. nr. pasiteiravimui:

+37067211319

Butcher's Gin

Butcher's Gin

BUTCHER’S GIN. Prieš kelis metus žymiausias Antverpeno mėsininkas Luc De Laet iš prabangiosios De Laet & Van Haver mėsinės sukūrė džiovintos, brandintos mėsos rūšį, Secreto 07: ispaniško Rubia Gallega veislės galvijo šonkaulis septynias savaites džiovinamas „slaptame“ septynių skirtingų žolelių ir prieskonių mišinyje. Tobulo skonio šedevras sužavėjo tokius šefus kaip Gordon Ramsey, brolius Adrià iš El Bulli, Phil Howard iš The Square. 
Lyginant jautienos marinavimo ir džino maceravimo procesus Luc De Laet kilo idėja distiliuoti Secreto 07 naudojamas žoleles - kartu su šiek tiek pačios džiovintos mėsos. Taip gimė Butcher‘s Gin, pikantiškas gėrimas su tikrai išskirtine charakteristika.
Tobulam džino patiekimui, įmeskite citrinos žievelę ar kelis lašelius citrinos sulčių, įpilkite Pink Pepper Tonic, žiupsnį juodųjų pipirų ir papuoškite šviežio baziliko lapeliu. Jei tokio toniko nerasite, kiti gali pasirodyti per silpni. Todėl kai kas siūlo Butcher‘s vartoti tiesiog kaip ledinį shot‘ą prie mėsos gaminių lėkštės.
Toks gėrimas - ideali dovana mėgėjams gerai pavalgyti (ypač mėsos), džino mylėtojams ir visiems, kas, atrodo, jau turi viską. 
Pagaminta Belgijoje: Alk.43%. Talpa: 700 ml.