Aukščiausios kokybės maistas, užkandžiai ir gėrimai

DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA

Prekių katalogai atsisiuntimui
pagrindinis kokteiliai su grapa
grapos kursai grapos knyga
Pasiteirauti: +37069887846

   GRAPPERIA

grapperia-1vvvvvv

   
Grapperia tel. nr. pasiteiravimui:

+37067211319

Skin Gin

Skin Gin

Skin Gin – tai dar visai naujas vokiškas Dry Gin‘as, kuriam ypatingą aromatą dovanoja marokietiškos mėtos nata. Kartu su ja šiame kūrinyje šoka ispaniški apelsinai ir raudonieji greipfrutai, itališkos citrinos ir laimo žievelė, kadagys, bei švelni vietnamietiška kalendra. Marokietiškoji mėta dominuoja prieš kadagį ir alkoholį, ir rezultate gimsta labai švelnus, lygus ir gaivus džinas, itin mėgstamas žmonių, nusiteikusių prieš tradicinį džiną, kuriame dominuoja kadagys ir alkoholis.

Kiekvienas iš 7-ių rankomis skintų augalų distiliuojamas atskirai su tikslu išgauti maksimalų eterinių aliejų kiekį, o procesas užbaigiamas garų infuzija distiliavimo procese. Todėl distiliavimo procesas 7-is kartus ilgesnis lyginant su kitais džinais, kuriuos gaminant visos sudėtinės dalys sudedamos į distiliatorių vienu metu. 

Skin Gin gamybos kaštai labai aukšti, nes gamintojas įdėjo visas pastangas, kad procesas nuo pradžios iki pabaigos būtų rankų darbo ir aukščiausios kokybės. Vokietijoje, Bavarijoje, buteliai antspauduojami karštuoju būdu ir kiekvienas atskirai rankomis apvyniojamas oda mažoje vokiečių šeimyninėje įmonėje, tuomet siunčiamas į distileriją Jorke (Vokietijoje).

Šis džinas gali būti laisvai geriamas grynas su ledukais, išprovokuodamas tikrą mėtos sprogimą ir kartu išlikdamas nepaprastai švelnus, gaivus ir vaisiškas. Maišant su geru toniku gamintojas rekomenduoja gėrimą papuošti šviežio rozmarino šakele ar baziliko lapeliais, bei apelsino žievele, labai švelniai paryškinančia citrusų distiliatus.

Tai itin prabangus pačios aukščiausios kokybės produktas, nesulyginamas nei su vienu džino rinkoje.

42%alc, 500 ml.