Aukščiausios kokybės maistas, užkandžiai ir gėrimai

DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA

Prekių katalogai atsisiuntimui
pagrindinis kokteiliai su grapa
grapos kursai grapos knyga
Pasiteirauti: +37069887846

   GRAPPERIA

grapperia-1vvvvvv

   
Grapperia tel. nr. pasiteiravimui:

+37067211319

Gastro Gin

Gastro Gin

GastroGin – tikrai išskirtinis bendras Onder de Boompjes distilerijos ir šefo Jonnie Boer iš „de Librije“ restorano (3 Michelin žvaigždutės) kūrinys, kurio sudėtyje yra net 5 egzotiškos pipirų rūšys!
Distilerija Onder de Boompjes – mažytė šeimyninė distilerija, įsikūrusi 1658 m. Leidene ir 1930 m. persikėlusi į Schiedam miestą – Olandijos „distiliavimo sostinę“. Kitaip nei dauguma kitų distilerijų, Onder de Boompjes patys gamina savo salyklą, rankomis pripildo butelius ir mažiausiai 6 kartus savo akimis patikrina kiekvieną butelį prieš jam paliekant distileriją. Distilerija didžiuojasi naudodama tik pačias šviežiausias sudėtines dalis ir tuo, kad kiekvienas gamybos procesas yra rankų darbo. Už savo produktus distilerija yra apdovanota įvairiais aukso medaliais.
GastroGin - tai metus trukusių testavimų, ragavimų ir ingredientų, tobulai atitinkančių Jonnie Boer virtuvę ir distilerijos įgūdžius, paieškos rezultatas.
Sudėtyje dera 4 ingredientų grupės:
*šaknys, augalai ir uogos, būtini džino gamybai;
*citrusai: raudonasis greipfrutas, citrina iš Amalfi, Verbena citrina ir portugališki apelsinai;
*pankolio sėklos ir ypatingai reti žiedai;
*penkios egzotiškos pipiro rūšys: Sichuan, Jamaica Pimiento, Madagascar Voatsiperifery ir Sarawak iš Borneo, Long Pepper.
Pradžioje juntamą citrusinį skonį pakeičia pipirai. Pabaigoje juntamas saldymedžio poskonis.
Alk.: 45 % tūr.

Talpa: 700 ml.